Ana sayfa

Kpr Danışmanlık, konusunda uzman ve deneyimli eğitmen/danışmanları ile 2012 yılından beri eğitim sektöründe İngilizce ve Türkçe eğitim-koçluk ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Danışmanlık Konuları

  • Profesyonel Danışmanlık :

– Proje Danışmanlığı,

– Expat Danışmanlığı,

– Liderlik Danışmanlığı,

– Kişisel Marka Danışmanlığı,

-Kurumsal Yapıya Geçiş Danışmanlığı,

– Psikolojik Danışmanlık,

  • Kurumsal Eğitim :

-Kişisel Marka,

– İletişimde Doğru Denge,

– İç Motivasyon Sağlama ve Sürdürme,

– İkna Psikolojisi,

– Yaratıcı Drama ile Sunum Teknikleri,

– Kişisel İmaj Yönetimi,

– Dijital Dönüşüm ve İş Hayatı,

– Değişim ve Gelişime Direnç

– Çevik Proje Yönetimi ve Scrum Metodu,

-Ekip Kurmak ve Yönetmek,

-Risk Yönetimi,

-Kişisel Liderlik, Ekip Liderliği,

-Farklı Kültürlerle Çalışma Prensipleri,

-Çatışma Yönetimi,

-Duygusal Zeka,

-Duygusal Dayanıklılık.

– Stres yönetimi

 

Özgeçmiş

Uzman Psikolog PINAR KOPAR

1977 yılında doğan Pınar Kopar, Boğaziçi Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık eğitimi aldı ve yüksek lisansını klinik psikoloji alanında tamamladı.

İş yaşamında 2000 yılında özel bir bankada Management Trainee eğitimi alarak başladı. Ayrıca kurumiçi eğitmen olarak görev yaptı. Ardından özel bir psikiyatri merkezinde terapist ve eğitmen olarak çalışmalarına devam etti. Çeşitli kurumlarda seminer ve eğitimler düzenledi. 2012 yılında eğitim ve danışmanlık merkezi olan Laven Gelişim Enstitüsü’nü kurdu.

Bilişsel-Davranışçı Terapi, Görüşme Teknikleri ve Psikopataloji süpervizyonunu tamamladı. Stratejik Aile Terapisi sertifikası aldı. İki sene Oyun Terapisi süpervizyonu alarak Virginia Axline’nın Play Therapy adlı kitabını dilimize çevirdi. WISC-R zeka ölçeği ve projektif kişilik testleri uygulama eğitimlerini tamamladı. Yaratıcı Drama programlarında çalışmalarda bulundu. Halen Kişisel Gelişim kitapları yazmakta ve yayınlamaktadır.

Evli ve bir kız çocuk annesi olan Pınar Kopar Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, Türk Psikologlar Derneği ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği üyesidir.

 

Dr. Atilla KOPAR

                                   

 

1968 yılında doğan Atilla Kopar, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği eğitimi aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde aynı alanda yüksek lisans ve doktorasını tamamladı.

Uzun süre Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Mühendis Subay olarak görev yaptı. Yarbay rütbesi ile emekli oldu. Bu dönemde, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde bilgi teknolojileri – Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Karar Destek Sistemleri konularında yüksek lisans dersleri verdi. NATO da dahil olmak üzere, ulusal ve uluslararası çalışma gruplarında, teknik komitelerde seminerler/bildiriler, Türkçe ve İngilizce eğitimler verdi.

Beykent Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde ikinci yüksek lisans öğrenimini tamamladı.

Afganistan’da, Uluslararası Barış ve Yardım Kuvveti – ISAF’ ta Uluslararası Sivil Danışman olarak görev yaptı. Kurum içi danışman ve eğitmen olarak bilgi teknolojileri, bilgi güvenliği, Veri Madenciliği, Liderlik, Çok Uluslu Ortamlarda Çalışma Standartları, Ekip Oluşturma ve Risk Yönetimi konularında eğitim ve seminerler verdi. NATO bünyesindeki teknik çalışma gruplarında, komitelerde danışmanlık, teknik üyelik ve eğitmenlik görevlerinde bulundu. NATO İletişim ve Bilgi Ajansı – NCIA’ de Hollanda-Lahey’de yönetici olarak görev aldı.

Savunma Projelerinde yönetim danışmanlığı, Proje yönetimi, ekip yönetimi, liderlik ve farklı kültürler ile çalışma en yoğun yürüttüğü başlıklardır.

Halen İstanbul’da yaşamına devam eden Atilla Kopar, evli ve bir kız çocuk babasıdır. Hobileri; seyahat etmek, fütüristik kitaplar okumak, bilgisayar destekli simülasyon tasarımı ve tiyatrodur.

Bize Ulaşın

e-postalar :   pinar@kopardanismanlik.com

atilla@kopardanismanlik.com

t: 0 535 086 04 65

Referanslarımız